تفریحی
نسخه دوم وبلاگ maze.mihanblog.com

سلام به دوستداران عزیز مزه امیدوارم حالتون خوب خوب باشه و از مطالب لذت برده باشید .یه معرفی و دانلود از بازی زیبا و کم حجم قرقیز خان نوشتم امیدوارم که خوشتون بیاد.
http://up.iranblog.com/37261/1266484254.jpg
برای مطالعه معرفی و دانلود بازی به ادامه مطلب برین


بازی قرقیز خان یا همون بازی با کلمات بازی بسیار زیباییست که مینیاتور های به کار رفته در آن توسط استاد فرشچیان ساخته شده.

این  بازی آن قدر سرگرم کننده است که شما حتی یادتون میره که بازی هایی جنگی و زیبا مثل کال اف دیوتی6 رو کامپیوترتون نصب هست.!!!!پس, از دانلود آن دریغ نکنید!

این بازی دارای بخش هاییست که همه ی بخش هایش انیمیشنی ساخته شده و بازی توجه شما رو به خودش جلب میکنه.  بازی سوال های متنوعی از شما میپرسد و تا 10 پرسش اگر پاسخ درست بدید به گنجینه دست خواهید یافت.بازی دارای یک شخصی است به  اسم قرقیز خان که این شخص اگر پاسخ درست بدید تشویقتان میکند و اگر پاسخ اشتباه بدید نفرین های ضرب المثلی میکند که خیلی این قسمت جالبه.اگر شما بتوانید به 10 پرسش متنوع درست جواب بدید بازی با اهنگ بسیار زیبایی شما رو به رقصیدن دعوت میکنه.

ودر نهایت هم جایزه ها که در این بازی گنجینه نام دارد شما باید به همه ی پرسش های داده شده جواب بدید و اگر جواب درست ندید یکی از استکان های شما شکسته میشود جمعا شما 6 استکان دارید.بازی دارای یک سماور و کتری میباشد که شما اگه رو کتری کلیک کنید  کتری وارونی میشود یعنی کتری یک پشتک میزند که به منزله ی جوشیدن کتری میباشد.و اگه شما روی سماور کلیک کنید سماور از مخزن آب میدهد که این بازی را دوچندان جالب تر میکند.

خوب دوستان معرفی تموم شد  اگه نسخه ی بعدی این بازی اومد حتما یه معرفی  ازش میزنم میتونید در این لینک دانلودش کنید

امیدوارم که این مطلب مورد پسند شما باشه.دیگه نمیتونم عکس بیشتری بدم چون نمیخوام اینجا با محیط بازی اشنا بشین.دانلود بازی صفای دیگه ای داره.

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۸٩/٢/٢٢ توسط علی فراز | پيام هاي ديگران()
معرفی و دانلود بازی قرقیز خان{بازی با کلمات}
قالب وبلاگ